InterContinental Tower Run

InterContinental Tower Run to organizowany od 2014 roku, bieg po schodach pięciogwiazdkowego hotelu InterContinental.
Zawodnicy mają do pokonania 1000 stopni, startując z poziomu -5 aż do 44 piętra.
Bieg ma charakter charytatywny, a dochód ze sprzedaży pakietów startowych przekazywany jest wybranej organizacji charytatywnej.

Regulamin Biegu

Pobierz Regulamin Biegu

Wyniki 2018

Zobacz wyniki

Dla Kogo Biegniemy?

Zobacz dla kogo biegniemy

Lista startowa

Zobacz listę startową

W zeszłym roku, z okazji jubileuszowej, piątej edycji biegu, zdecydowaliśmy sie wesprzeć aż dwójkę dzieci. Olę Stankiewicz (https://dzieciom.pl/podopieczni/19319) i Adasia Maciejewskiego (https://www.siepomaga.pl/adam-maciejewski). Obydwoje chorują, między innymi, na padaczkę lekoodporną, która uniemożliwia im normalne funkcjonowanie i aktywność. Podobnie jak w poprzednich latach, wsparcie finansowe kierowane jest do osób, które mają ograniczoną sprawność ruchową i trudności w samodzielnym poruszaniu się, wymagają regularnej rehabilitacji lub potrzebują drogiego sprzętu rehabilitacyjnego.

W 2017, bohaterką naszego Tower Run była Lusia. Dziewczynka cierpi na zespół Goldenhara (brak ucha, asymetria twarzy, niewykształcenie części kości twarzoczaszki, brak żeber z lewej strony, ogromna skolioza), oprócz tego urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową i co jest dla niej szczególnie groźne, ma tylko jedną nerką i pęcherz neurogenny. Lusia nadal potrzebuje naszej pomocy i wsparcia. Przeczytaj.

W 2016 roku zebrane fundusze przekazaliśmy na leczenie 3,5 letniej Helenki, u której zdiagnozowano autyzm dziecięcy.
Część dochodów (20%) została również przekazana dla IHG Foundation- organizacji charytatywnej działającej w ramach InterContinental Hotels Group (IHG). Zachęcamy do obejrzenia filmu z Tower Run 2016:

Sponsorzy główni

Partnerzy