5 powodów, dla których warto wybrać hotel na miejsce swojego ślubu

Znalezienie wymarzonego miejsca na tak wyjątkową uroczystość, jaką jest ślub, to podstawa przygotowań. Dla par, które planują zorganizowanie przyjęcia weselnego, to zwykle pierwszy punkt na długiej liście zadań. Profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie, a także smaczna kuchnia, zdecydowanie należą do priorytetów przy wyborze odpowiedniego miejsca.

Decydując się na organizację tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia w hotelu, mamy dostęp do doskonałych i doświadczonych specjalistów, świetnej lokalizacji oraz bogatego zaplecza hotelowego. Tym samym Para Młoda może skupić się na celebrowaniu tego wspaniałego dnia wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Oto 5 powodów, dla których warto zorganizować przyjęcie weselne w hotelu:

 1. Wysokiej jakości serwis
  Profesjonalna obsługa, posiadająca wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych i bankietów, pozwoli zaoszczędzić wiele stresu. Hotele zapewniają zespół ludzi pracujących zgodnie z najwyższymi standardami, oferując fachową pomoc na każdym etapie przygotowań oraz w trakcie imprezy.
 2. Udogodnienia hotelowe
  Większość hoteli regularnie pracuje z dużymi grupami, w związku z czym posiada szereg różnorakich udogodnień, m.in. systemy nagłaśniające, parkiet taneczny, nowoczesne rozwiązania technologiczne, szerokie zaplecze techniczne, szatnie. Ponadto, obiekty hotelowe zapewniają na miejscu wiele dodatkowych usług, takich jak pralnia czy obsługa Concierge, która ułatwić może np. organizację transportu dla gości.
 3. Pokoje hotelowe
  Spora część gości weselnych po przyjęciu na pewno z przyjemnością zostanie w hotelu, aby spokojnie odpocząć i cieszyć się wspólnym śniadaniem następnego dnia. Pokój hotelowy to także duże udogodnienie dla Pary Młodej, która może wykorzystać go najpierw na przygotowania do uroczystości, a potem na odpoczynek. Większość hoteli oferuje nowożeńcom nocleg w apartamencie jako prezent ślubny, a gościom weselnym zapewnia możliwość skorzystania z przygotowanych specjalnie dla nich ofert.
 4. Wedding planner – niech profesjonalista zadba o szczegóły
  Większość hoteli typu premium posiada własnego Wedding Plannera, czyli osobę, która pomaga w organizacji całego przedsięwzięcia w danym obiekcie. Wedding Planner wspiera Młodą Parę w realizacji „ślubu marzeń”, minimalizując przy tym stres związany z przygotowaniami. Profesjonalny konsultant jest też na bieżąco z najnowszymi trendami ślubnymi, takimi jak: dekoracje, muzyka, menu oraz atrakcje weselne.
 5. Wykwintne menu
  Doświadczeni kucharze hotelowi ze starannością pomogą dobrać odpowiednie menu, a wykwalifikowani sommelierzy przygotują listę win i alkoholi, które spełnią oczekiwania gości.

Zapraszamy na spotkanie z konsultantką ślubną hotelu InterContinental Warszawa – Aleksandrą Malinką, która z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Tel. +48 664 122 183

aleksandra.malinka@ihg.com