Nowoczesny hotel w centrum Warszawy

Hotel Intercontinental Warszawa jest położony w samym sercu miasta.
Jest to jeden z najwyższych budynków w mieście o unikalnej i nowoczesnej architekturze, będący jednym z najważniejszych punktów stolicy.

Nasz hotel, to doskonały wybór na nocleg w Warszawie dla osób podróżujących prywatnie oraz biznesowo. Na Gości czekają m.in. strefa spa i wellness, basen zlokalizowany na 43 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy. Niezależnie czy Państwa celem jest weekend w Warszawie, zaplanowanie jednodniowego noclegu lub długotrwałego pobytu, nasza oferta spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Idealna lokalizacja hotelu umożliwia szybki dostęp do atrakcji turystycznych, które warto odwiedzić podczas pobytu w stolicy, takich jak Warszawska Starówka, Muzeum Narodowe, Muzeum Powstania Warszawskiego i wiele innych.

Hotel znajduje się również w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Dworca Kolejowego, Pałacu Kultury i Nauki oraz Centrum Handlowego Złote Tarasy.

Nasi goście mogą podziwiać panoramę Warszawy w jednym z 414 elegancko wyposażonych pokoi, w tym z 24 apartamentów długopobytowych.

Restauracje hotelowe

Kilkakrotnie wyróżniona przez przewodnik Michelin oraz wielokrotnie nagradzana restauracja Platter by Karol Okrasa, spełnia oczekiwania nawet najwytrawniejszych smakoszy. Szeroki wybór win specjalnie wyselekcjonowanych przez sommeliera, zadowoli najbardziej wymagających wielbicieli tego trunku.

Śniadanie w Restauracji Downtown z widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz najlepsze gatunki herbat, kawy z jednych z trzech dostępnych ziaren lub słodkie desery i wytrawne przekąski w Śliska – The Lounge.