Apartament Junior

Apartament Junior

Przestronny i elegancki apartament jednopokojowy w Hotelu Intercontinental Warszawa, w którym znajduje się rozkładana sofa i wygodne biurko do pracy oraz wygodne łóżko typu king. Łazienki są wyposażone w wannę oraz oddzielną kabinę prysznicową. W apartamencie do dyspozycji Gości znajduje się zestaw do przygotowania herbaty, mini bar, sejf oraz telewizor LED. W apartamentach dostępny jest Internet przewodowy i bezprzewodowy.

Sprawdź promocje w e-sklepie

Apartament z Jedną Sypialnią

Apartament z Jedną Sypialnią

Apartamenty te podzielone są na dwie części. W części wypoczynkowej znajduje się sofa i wygodne biurko do pracy, drugą część stanowi sypialnia z wygodnym łóżkiem typu king. Łazienki są wyposażone w wannę oraz oddzielną kabinę prysznicową, a w salonie dostępna jest osobna toaleta. W salonie do dyspozycji Gości znajduje się zestaw do przygotowania herbaty, mini bar, sejf oraz telewizor LED. W pokojach dostępny jest Internet przewodowy i bezprzewodowy. Apartament można zarezerwować z dostępem do Club Lounge – miejsca idealnie łączącego atmosferę dyskretnego, biznesowego klubu z możliwością relaksu.

Sprawdź promocje w e-sklepie

Apartament Senior

Apartament Senior

Poczuj dreszczyk emocji, jaki daje życie w wielkim mieście. Okna tego apartamentu oferują widok na panoramę Warszawy. Apartament posiada dwa pokoje, które zapewnią gościom odpowiednią przestrzeń do pracy i odpoczynku w trakcie przerw w zwiedzaniu miasta. Klasyczny wystrój został przełamany niebanalnymi elementami. Spektakularne żyrandole wykonane z kryształów Swarovskiego sprawiają, że przestronne wnętrza skąpane są w ciepłym świetle odbitym w kryształach. W przestrzeni dziennej znajduje się m.in. kanapa i szerokie biurko oraz wydzieloną część jadalnianą, natomiast sypialnię
wyposażono w podwójne łóżko. Apartament posiada łazienkę z wanną i osobną kabiną prysznicową oraz dodatkową toaletę. W cenie apartamentu zawiera się również dostęp do Club Lounge.

Sprawdź promocje w e-sklepie

Apartament Prezydencki

Apartament Prezydencki

Znajdujący się na 40-tym piętrze, z oknami wychodzącymi na Pałac Kultury i Nauki, luksusowy
Apartament Prezydencki w Hotelu Intercontinental Warszawa. W Apartamencie znajduje się rozległa część wypoczynkowa, oddzielna część biurowa, szafa, jadalnia z aneksem kuchennym, prywatna przestrzeń konferencyjna, przestronna sypialnia z elegancką łazienką oraz dodatkowa toaleta w salonie. Łazienka wyposażona jest w wannę oraz oddzielną kabinę prysznicową. W apartamencie znajduje się zestaw do przygotowania herbaty i ekspres do kawy, mini bar, sejf oraz dwa telewizory typu LED HD. Dostępny jest Internet przewodowy i bezprzewodowy. Z apartamentu rozciąga się piękny widok na panoramę Warszawy. Apartament posiada dostępem do Club Lounge.