Oświadczyny to wyjątkowe wydarzeń w życiu każdej przyszłej Pary Młodej, które na zawsze zapisuje się w pamięci. Jednak, żeby tak się stało, trzeba dołożyć do tego wszelkich starań na długo przed wydarzeniem, aby jego organizacja okazała się przyjemna, a wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Przygotowania do zaręczyn należy rozpocząć od wyboru daty – to ona powinna determinować wybór miejsca. Inaczej zaplanujemy oświadczyny w zimowo-świątecznej atmosferze, a inaczej w środku słonecznego lata. Jendak aby uniknąć tego rodzaju dylematów, warto wybrać na te okazje hotel. Dzięki temu magiczna chwila trwać będzie jeszcze dłużej, a przyszły narzeczony zaoszczędzi sobie dodatkowego stresu związanego z przygotowaniem wydarzenia, w którym pomoże mu doświadczony Concierge – od zamówienia kwiatów, po piękną aranżację apartamentu.

Organizacja zaręczyn w InterContinental Warszawa gwarantuje niezapomniane przeżycia już od momentu przekroczenia progu hotelu dzięki najwyższej klasy obsłudze, dbającej o najdrobniejsze szczegóły pobytu. Główny cel Waszego przyjazdu radzimy odłożyć na wieczór. Kluczowym punktem musi pozostać oczywiście romantyczna kolacja. Na tak wyjątkową okazję warto wybrać się do restauracji Platter by Karol Okrasa. Elegancka przestrzeń i wyszukana kuchnia w akompaniamencie mistrza fortepianu wprawi oboje przyszłych narzeczonych w fantastyczny nastrój.  Po niesamowitych wrażeniach kulinarnych czas na najważniejsze pytanie wieczoru! My proponujemy dwie równie ekscytujące możliwości – oświadczyny w chmurach z widokiem na Pałac Kultury na 41. piętrze w Club InterContinental® lub w Waszym apartamencie, zaaranżowanym specjalnie na tę okazję. Na zakończenie tego pełnego wrażeń wieczoru warto wybrać się na najwyżej położony w Europie basen na 43. piętrze. Romantyczny klimat można poczuć  po zachodzie słońca, kiedy przez okna docierają światła miasta, a wnętrze oświetlają płonące świece. Aby chwila trwała jeszcze kolejnego dnia, koniecznie wybierzcie opcję śniadania do pokoju, podczas którego będziecie mogli celebrować pierwszy narzeczeński poranek w przyjemnej atmosferze.

Zaręczyny w życiu każdej pary stanowią niezapomniane przeżycie. Aby uniknąć rozczarowań którejś ze stron, konieczny jest szczery dialog na długo przed tym wydarzeniem. Warto jest rozmawiać – o swoich potrzebach i wyobrażeniach, szczególnie tak ważnych chwil. Wtedy łatwiej będzie partnerowi wybrać odpowiednią chwilę i miejsce oraz dopasować charakter niespodzianki do pragnień przyszłej narzeczonej.