W tym roku, zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc Emilkowi Osińskiemu.

Emil ma 5 lat, w 13. miesiącu życia zdiagnozowano u niego rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Chorobę, wskutek której mięśnie słabną i stopniowo zanikają. Od tego czasu Emil i jego rodzice każdego dnia ciężko pracują nad tym, aby mógł on się rozwijać i być jak najbardziej sprawny ruchowo. Emil jest bardzo pogodny, lubi ludzi. Bardzo szybko nawiązującą nowe znajomości.

Lubi oglądać książki i programy przyrodnicze. Ma swoich super bohaterów, którymi są Spiderman, Robin i Batman. Lubi gry, najbardziej te na PlayStation. Chętnie bawi się ludzikami i tworzy dla nich własne historie.

Emil marzy o wózku elektrycznym.

Obecnie porusza się na wózku aktywnym, ale chce dogonić inne dzieci i być sprawny tak jak one podczas zabawy. Koszt takiego wózka to ponad 20 000 PLN.

Niestety rodzice nie mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Codzienna rehabilitacja, praca z logopedą, psychologiem i zajęcia sensoryczne to olbrzymi koszt.

Pomóżmy Emilowi spełnić jego marzenie, jakim jest własny elektryczny wózek.

Więcej informacji o Emilku, znajdziecie Państwo na stronie Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”, której chłopiec jest podopiecznym.

20 % uzyskanych środków, jak co roku, zostanie przeznaczona dla IHG Foundation- organizacji charytatywnej działającej w ramach InterContinental Hotels Group (IHG).