InterContinental Tower Run

22 września 2019

InterContinental Tower Run to organizowany od 2014 roku, bieg po schodach pięciogwiazdkowego hotelu InterContinental.
Zawodnicy mają do pokonania 1000 stopni, startując z poziomu -5 aż do 44 piętra.
Bieg ma charakter charytatywny, a dochód ze sprzedaży pakietów startowych przekazywany jest wybranej organizacji charytatywnej.

Dla Kogo Biegniemy w tym roku?

Emil Osiński

Lista startowa

 

Z okazji jubileuszowej, piątej edycji biegu, w 2018 roku zdecydowaliśmy sie wesprzeć aż dwójkę dzieci. Olę Stankiewicz (https://dzieciom.pl/podopieczni/19319) i Adasia Maciejewskiego (https://www.siepomaga.pl/adam-maciejewski). Obydwoje chorują, między innymi, na padaczkę lekoodporną, która uniemożliwia im normalne funkcjonowanie i aktywność. Podobnie jak w poprzednich latach, wsparcie finansowe kierowane jest do osób, które mają ograniczoną sprawność ruchową i trudności w samodzielnym poruszaniu się, wymagają regularnej rehabilitacji lub potrzebują drogiego sprzętu rehabilitacyjnego.

W 2017, bohaterką naszego Tower Run była Lusia. Dziewczynka cierpi na zespół Goldenhara (brak ucha, asymetria twarzy, niewykształcenie części kości twarzoczaszki, brak żeber z lewej strony, ogromna skolioza), oprócz tego urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową i co jest dla niej szczególnie groźne, ma tylko jedną nerką i pęcherz neurogenny. Lusia nadal potrzebuje naszej pomocy i wsparcia. Przeczytaj.

W 2016 roku zebrane fundusze przekazaliśmy na leczenie 3,5 letniej Helenki, u której zdiagnozowano autyzm dziecięcy.
Część dochodów (20%) została również przekazana dla IHG Foundation- organizacji charytatywnej działającej w ramach InterContinental Hotels Group (IHG). Zachęcamy do obejrzenia filmu z Tower Run 2016:

Sponsorzy główni

Partnerzy